Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Результат пошуку зображень за запитом "Канада не буде скасовувати візи для українців"

Канада працює над лібералізацією візового режиму з Україною, але скасовувати візи не буде.

Про це заявив посол країни Роман Ващук у коментарі "LB.ua" на Київському безпековому форумі.

"Я не говорив би про можливий безвізовий режим України та Канади. Все залежить від міграційних рухів, які ми спостерігаємо", - додав він.

"Візова політика Канади визначається факторами, які важливі для нас. Ми тільки наприкінці минулого року скасували візи для Румунії та Болгарії, які понад 10 років є членами ЄС. Це поступовий процес. Наші представники посольства і Міністерства міграції проводять зустрічі в Україні. Ми будемо вивчати можливості покрокової лібералізації візового режиму між Україною і Канадою", - зазначив Ващук.

Нагадаємо, Україна і Канада почали консультації з приводу лібералізації візового режиму влітку 2016 року.

Канада почала видавати громадянам України багаторазові візи терміном на 10 років і поступово збільшувати пропорцію заявників, які отримують такі довгострокові дозволи на в'їзд. Також Канада спростила візові вимоги для українців.

Джерело        

2ogoloshenya