Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

"Зуби вибивали плоскогубцями" - "азовець" розповів про катування в полоні

Євген Чуднєцов - житель Макіївки, який пішов воювати у батальйон "Азов" та провів майже три роки у полоні ДНР, розповів про катування, які пережив.

Бійця "засудили" до 30 років колонії суворого режиму за участь у боях. Його звільнили 27 грудня 2017 року під час обміну полоненими. Євген говорить, що вижив завдяки татуюванням.

"Говорять колоритний персонаж попався. Вони шукали шеврон, рвонули і побачили тризуб, "чорне сонце" на плечі. Вони схопилися за голову. Сказали, що зараз відріжуть мені руку" - говорить боєць.

"Потім один по рації повідомив, що взяли "азовця" всього зататуйованого. Ті кажуть, щоб мене везли в Донецьк", - продовжує.

"Побої, лайка, вухо розбили, ребра поламали - це я вважаю за дрібниці. Мені нанесли удар плоскогубцями по зубах і вони повилітали. Губу зубом розрізало. Мене врятував третій, який зайшов. Він сказав: "Ви що робите? Нам його сказали цілим доставити!". Потім вигнав їх. Вони сказали, що зараз принесуть молоток і поламають мені ноги", - каже Євген.

Якби не третій чоловік, все ж таки поламали б - переконаний Євген Чуднєцов.

"У мене були набагато кращі умови, ніж у декого, адже мене рано "засвітили" по телевізору. Тому я не буду накручувати, ніби я такий страждалець", - каже Євген журналістам ВВС.

Джерело

2ogoloshenya