Результат пошуку зображень за запитом "Кандидатам у поліцейські дадуть другий шанс"

Поліція планує дещо пом’якшити умови вступу до своїх навчальних закладів, надавши можливість кандидатам, які не пройшли іспити з першого разу, підготуватися і спробувати поступити через кілька місяців.

Про це заявив голова НПУ Сергій Князев.

"Основний "відсів" кандидатів відбувається під час здачі нормативів. Відтак, тим кандидатам, які не вклалися у норматив на долі секунд, даватимуть змогу пройти іспит повторно за декілька місяців", - зазначили у Департаменті.

За словами Князєва, за кордоном така практика існує вже давно. Якщо кандидат вмотивований і має бажання служити в поліції, але на фінальному іспиті не вкладається у норматив на декілька секунд, йому дають можливість "підтягнути" свої навички. Після кількох місяців додаткової підготовки він знову здає іспит. У разі успішної здачі кандидат вступає на службу до лав поліції.

"Я вважаю, нам необхідно змінити підхід і давати шанс кандидату "підтягнути" за декілька місяців рівень своєї підготовки до належного", – сказав Князєв.

Він додав, що наразі в Академії навчаються 185 курсантів з 12 регіонів України. Серед них – слухачі з Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Київської, Івано-Франківської, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької та Херсонської областей.

Джерело

2ogoloshenya