Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Україна розсекретила російських військових, які захоплювали Крим

Українській стороні вдалося ідентифікувати 1,5 тис. російських кадрових військових, які окупували Крим і ще кілька десятків тисяч, які брали участь у бойових діях на Донбасі.

Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

"За моїми оцінками, серед матеріалів, які задокументовані та передані до різних судових інстанцій, не тільки до МКС (Міжнародний кримінальний суд), 80 відсотків або навіть більше – це ті матеріали, які зібрані неурядовими організаціями", - зазначив він.

Посадовець зауважив, коли Мін'юст та МЗС почали свою діяльність у позовах щодо Росії в Міжнародному кримінальному суді та Європейському суді з прав людини, їм не вистачало доказової бази, бракувало свідчень.

"Ті свідчення, які надавала українська сторона в міжнародних судах, з погляду фіксації події, в документальному оформленні значно програвали відповідним матеріалам, які подавала проти України Росія…тоді я познайомив працівників МЗС та Мін'юсту з трьома ресурсами – "Стоптерор", InformNapalm та "Миротворець", і зараз два перші ресурси як офіційна сторона обвинувачення залучені до всіх судових процесів. Хлопці з "Миротворця" не можуть собі дозволити такої розкоші – бути публічними особами", - сказав він.

За його словами, по Криму ідентифікували з установочними даними місць проживання, громадянства, усіх географічних даних – більш як 1,5 тис. кадрових військових.

"Що стосується подій на Донбасі – встановили кілька десятків тисяч конкретних осіб, які підозрюються у вчиненні незаконних дій на території України", - розповів Тука, зауваживши, що особи були встановлені на початку 2015 року.

Росіяни возили боєприпаси, як їм хотілося, по всьому Криму, проводили навчання без будь-якого погодження з українською стороною. Розповів координатор центру "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Джерело

2ogoloshenya