Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

В Україні група дослідників провела соціальне опитування, в результаті чого стало відомо - 37% опитаних не визначилися, за кого голосуватимуть на парламентських виборах, 38,3% - на президентських.

Про це повідомляє Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Згідно з інформацією, якби парламентські вибори відбулися наприкінці лютого 2018 року, до Верховної Ради пройшли б представники восьми політичних сил.

Більшу підтримку, ніж інші партії, отримала б ВО Батьківщина (22,5% серед тих, хто збирається голосувати і визначився). Далі йдуть Радикальна партія Олега Ляшка (13,7%), Опозиційний блок (12,4%), партія За життя (10,3%), Громадянська позиція (9,4%), Блок Петра Порошенка (6,6%), Самопоміч (6%) та ВО Свобода (5,8%).

Якби вибори президента України відбувалися наприкінці лютого 2018 року, то в першому турі найбільше голосів отримала б Ю. Тимошенко (24,6% серед тих, хто збирається голосувати і визначився). Далі йдуть О. Ляшко (15,5%), А. Гриценко (12,5%), П. Порошенко (9,8%), Ю. Бойко (9,7%) та Ст. Рабинович (9,5 %).

При цьому на виборах в парламент 5% українців викреслили б усі партії, або зіпсували б бюлетень, а 16,7% - не брали б участь у голосуванні. У той же час на виборах президента 5,5% українців викреслили б усіх кандидатів або зіпсували б бюлетень, а 15,2% - не брали б участь у голосуванні.

У січні 40% виборців ще не визначилися з тим, кого підтримувати на президентських і парламентських виборах у 2019 році.

Раніше, представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко повідомила, що глава держави вніс на розгляд під час Погоджувальної ради законопроект №8156 про зміни в законі про громадянство.

Вона підкреслила, що, згідно з документом, вводяться додаткові можливості для надання та відмови у громадянстві України. Брати до уваги в першу чергу територіальне походження людини, а також факт вчинення нею злочину і засудження до позбавлення волі на території нашої держави.

Джерело

2ogoloshenya