Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Головного лікаря львівської поліклініки затримали п'яним за кермом

16 березня, вночі, патрульні зупинили автомобіль, за кермом якого був головний лікар 6-ї поліклініки міста Львова Юрій Токарєв.

Патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп'яніння.

Для перевірки на стан сп'яніння Юрія Токарєва доставили у 8 лікарню. Туди також приїхала його мати, Тетяна Токарєва, що є головною лікаркою 2-ї поліклініки.

"Водія відвезли у 8 міську лікарню. Там до нього одразу вийшов лікар і сказав, що чоловік потребує госпіталізації, рентгену голови, оскільки в нього є рубець і що він вже їхній пацієнт. Коли патрульні спитали медика, чи таким чином він хоче аби той уникнув відповідальності - лікар підтвердив цей намір", - кажуть у прес-службі Патрульної поліції.

Патрульні розповіли, що лікар, який оглядав Токарєва, просив не притягати колегу до відповідальності.

"Залиште колегу в спокої, він головний лікар, ну я Вас прошу, впасти перед Вами на коліна?", - просив медик.

27 січня патрульні уже зупиняли Юрія Токарєва за керування авто у нетверезому стані. Тоді результат перевірки показав 0,34 проміле. У нього вилучили посвідчення, а до рішення суду чоловік їздить з тимчасовим талоном.

Джерело

2ogoloshenya