Крім різних сексуальних ігор і усіляких інтимних іграшок існують ще способи урізноманітнити і поліпшити сексуальне життя.

Мова йде про природні афродизіаки – речовини, що збудливо впливають на організм, підвищуючи лібідо людини. Тому варто лише трохи змінити склад вашої сьогоднішньої вечері, і пристрасна ніч вам гарантована.

Отже, що ж з'їсти, щоб секс був краще?

Шоколад

Про користь шоколаду в "любовних утіхах" було відомо давно. Саме шоколад є кращим і таким смачним афродизіаком. Адже варто з'їсти пару шматочків цієї "чорної пристрасті", і божевільні думки, прилив крові і приємний збудливий ефект не змусять себе чекати. А виною тому – фенілаланін. Це речовина виробляє в нашому організмі ендорфін, природний гормон щастя. Тому плитка чорного шоколаду ніколи не завадить, якщо буде лежати недалеко в тумбочці.

Перець чилі

Коли ми уявляємо собі перець чилі на смак, у нас тут же частішає серцебиття, і легке тепло накочує на організм. Приблизно те ж відбувається з нами, коли ми насправді вживаємо перець чилі. Справа в тому, що в ньому є капсаїцин, що підсилює наш кровотік, доливаючи до найінтимніших органам з неймовірною швидкістю, і є причиною пристрасного сексу.

Селера

Селера багатьом відомий лише як джерело великої кількості клітковини, що ідеально підходить під час перекусів. Але небагато можуть асоціювати селера з сексуальним збудником. А даремно!

Андростерон – це гормон, що знаходиться в селері, так само як і в чоловічому поті. Саме він так притягує жінок і є часом вирішальною при виборі партнера. Але селера допомагає як чоловікам, так і жінкам, адже він в рівній мірі посилює статеву активність обох.

Банани

Банан – це ще один представник найсильніших афродизіаків. В ньому є багато калію і вітаміну Ст. А адже саме вони відповідають за сексуальний потяг. Ще в бананах міститься багато ензиму бромелина, що підвищує лібідо чоловіки. Тому привчи себе і свого улюбленого випивати банановий шейк протягом дня. Це допоможе налаштувати його організм на вечірній секс, розкріпостити бажання і фантазії.

Авокадо

Авокадо давно відоме своїми корисними харчовими властивостями. Але як виявилося, авокадо ще і відмінний афродизіак. У ньому також міститься калій і вітамін В6, що лише розпалює обопільну сексуальну пристрасть. Тому крім користі ваш вечірній салат ще і послужить вам помічником в любовних справах.

Джерело.

2ogoloshenya