Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 394

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 34

У відповідь на нахабні дії Росії в Азовському морі Світ вже готує санкції щодо РФ, обговорюється варіант закриття можливості виходу російських кораблів з Чорного моря.

Кремль відверто лютує та заявляє про розірвання міжнародних договорів. Український дипломат Володимир Огризко пояснив істеричні заяви Кремля.

Росія вводить в оману Україну і світ, натякаючи на перегляд Конвенції Монтре, бо Москва не в змозі реалізувати свої погрози.

“Конвенція Монтре – це відома Конвенція, що регулює проходження кораблів через протоки Босфор і Дарданелли з Чорного до Середземного моря. Росія не може переглянути Конвенцію Монтре, бо це міжнародний документ. Якщо вона і почне переглядати, то їй просто закриють вихід із Чорного моря і все закінчиться. Це просто фантазії”, – пояснив український дипломат Володимир Огризко.

За його словами, Росія не вперше говорить дурниці і спотворює факти, як, наприклад, із референдумом в анексованому Криму. “А чому Путін каже спочатку, що ми організували у Криму референдум, а через день виходить відредагований текст, де слово “ми” прибрали? Тому що це Росія”, – каже дипломат. Що стосується санкцій, то Огризко впевнений, що вони дадуть необхідний ефект.

“Звичайно, це абсолютно правильно, і я думаю, якщо такі санкції на абсолютно неадекватні дії російських прикордонників будуть введені, це стане холодним душем на голову Москви”, – каже він.

Джерело

2ogoloshenya