немеют кисти рук

Кожній людині не раз доводилося стикатися з відчуттям втрати чутливості ноги або руки, що супроводжується легким поколюванням або печінням.

Найчастіше це відбувається через тимчасове порушення кровообігу в кінцівках внаслідок здавлювання судин і нервових закінчень. Варто почати рухатися або змінити положення, і чутливість відновлюється.

І все-таки незручне положення під час сну, на жаль, не єдина причина оніміння рук. Якщо втрату чутливості кінцівки помічаєш все частіше і вона не проходить тривалий час, варто насторожитися, оскільки оніміння може бути одним із симптомів серйозного захворювання.

Причини оніміння рук

Шийний остеохондроз. Будь-які порушення в шийному відділі хребта, що викликають обмеження нерва, можуть стати причиною оніміння рук, а також викликати головні болі і проблеми з координацією.
Почни стежити за своєю поставою, а також робити спеціальну гімнастику. Краще, звичайно, відвідати лікаря, він призначить обстеження для виявлення патології.

почему немеют руки

Розсіяний склероз. Жартувати з цього приводу можна скільки завгодно, але склероз - не просто забудькуватість, а серйозне неврологічне захворювання. Внаслідок ураження нервових оболонок головного і спинного мозку відбувається порушення проходження нервових імпульсів. Чутливість знижується, і в руках може відчуватися оніміння. Якщо інші причини оніміння рук виключені, має сенс звернутися до невролога.

Тунельний синдром (синдром зап'ястного каналу), спостерігається часто у людей, діяльність яких пов'язана з монотонною роботою руками (програмісти, швачки, музиканти).

Внаслідок повторюваних рухів пальців відбувається набряк сухожиль, що проходять через вузький канал. Нерв в каналі стискається - людина відчуває оніміння і неприємне поколювання в кисті (особливо вранці). Обов'язково йти до невролога, тому що в запущеній формі дане захворювання загрожує ускладненнями аж до атрофії м'язів пальця.

почему немеют руки
Тромбоз вен кінцівок також призводить до оніміння. Тромб уповільнює потік крові, тому доставка речовин, важливих для підтримки функцій кінцівки, порушується. Тромбоз загрожує і набряками, і іншими серйозними ускладненнями (гангрена, відрив тромбу), тому захворювання обов'язково вимагає діагностики та відповідного лікування.

почему немеют руки

Анемія і цукровий діабет часто супроводжуються порушенням кровообігу в кінцівках і, як наслідок, онімінням.

Невралгія плечового сплетіння, а також тривалі запальні процеси в оточуючих тканинах можуть викликати больовий синдром з подальшим онімінням руки.

Порушення мозкового кровообігу (інсульт) - найнебезпечніша причина оніміння рук. Якщо оніміння рук супроводжується ще й порушенням роботи нижніх кінцівок, сплутаністю свідомості, головним болем, порушенням мови і зору - потрібно негайно викликати швидку!


почему немеют руки

Ми привели основні з можливих причин оніміння рук. Якщо тебе постійно турбує дискомфорт в кінцівках не тільки після незручної пози під час сну, негайно обстежуйся і проконсультуйся у лікаря. Подібні симптоми краще не залишати без уваги, адже вони можуть перейти в серйозне хронічне захворювання.

Джерело

2ogoloshenya