Масло канабісу широко використовувалося багатьма людьми протягом усіх століть. Однак це було заборонено в другій половині 20-го століття за рахунок зростання фармацевтичної промисловості.

Рік Сімпсон, інженер-механік і лікар-самоучка, був діагностований з раком шкіри в 2002 році. Він вирішив лікувати себе конопляним маслом. Теперь він один з найвідоміших світових активістів для легалізації цього чудового масла. Йому вдалося вилікувати більше 5000 чоловік цим маслом.

Він брав участь у дебатах у Белграді по цій темі. Рік заявляє, що канабісна маса може вилікувати численні захворювання, такі як діабет, розсіяний склероз, атеросклероз, астма, епілепсія, псоріази та деякі з найбільш смертельно небезпечних видів раку.

Рік розповів свою історію для сербського журналу «Телеграф»: «Я завжди кажу людям – Канабіс вилікує вас, і ви побачите, що в даний час це найкращі ліки, які існують в світі!»

«Це було в 2002 році. Лікарі відмовилися від мене, тому що у мене було більше однієї невдалої операції на трьох пігментних ураженнях на шкірі обличчя. Як тільки вони були видалені, вони знов з'являлися ще більш інфікованими!

Поки я вивчав рослини протягом багатьох років, одного разу, коли я дивився на свої рани в зеркалі, я згадав дослідження з Університету Вірджинії, в якому говорилося, що ТГК, активний компонент канабісу, може вилікувати рак.

Я взяв трохи масла каннабісу, який я заздалегідь приготував, і капал кілька крапель прямо на рану ».

Початку не було ніяких істотних результатів. Він зробив перев’язки з допомогою масла і ждал ще кілька днів.

Потім він продовжив: “Через чотири дні я знімав зонд, і я не міг повірити своїм очам! Рани вже не було, і моя шкіра була регенерована!

Я відразу почав говорити з людьми про те, як я вилікував рак шкіри завдяки маслу канабісу … Всі сміялися наді мною, але минуло одинадцять з половиною років, і рак все ще не повернувся ».

З тих пір він вирішив допомогти людям у цій терапії, і йому вдалося вилікувати тисячі людей. Його останнім випадком був 80-річний чоловік, який страждав від раку легень.

«Цей чоловік був спухшим від хіміотерапії, у нього відкриті рани на ногах і він майже не дихав! Після того як лікарі сказали, що йому залишилося не більше 48 годин, його син привів його до мене.

Оскільки я рекомендував масляную терапію каннабісу, молодий чоловік також порадився з лікарем свого батька. Лікар, звичайно, відмовився від таких ліків, тому в кінці молодий хлопець взяв у мене масло і дав батькові ».

Пацієнт почав нормально дихати менше ніж за тридцять хвилин. Його дихання повністю стабілізувалось вночі.

«Хоча лікарі «пояснили», що до смерті його життєво важливі функції повернуться недовго, його син не хотів більше чекати, тому наступного дня він забрав свого батька з лікарні. Він також припинив всю запропоновану лікарем терапію для свого батька.

Після шести тижнів лікування нафтою каннабісу старий більше не мав потреби в інсуліні, і через три місяці він був повністю вилікуваний від раку », – говорить Рік.

Крім того, він стверджує, що конопляне масло дає однаково ефективні результати у всіх випадках, незалежно від статі і віку. Можна його використовувати навіть при лікуванні дітей.

Рік почав вирощувати марихуану, щоб забезпечити свіжі сирі інгредієнти для рослинного масла. На жаль, його поле підірвало чотири рейди поліції протягом трьох років.

Так, у 2005 році Рік був посажений у в’язницю на чотири дні в Канаді за вирощування, зберігання і продаж марихуани. В якийсь момент він був навіть на грані 12-річного ув'язнення. Його оштрафували на 2000 доларів.

«Гірше всього було те, що присяжні були людьми, яких я вилікував маслом канабісу. Навіть суддя знав, що це був фарс! В якийсь момент він навіть сказав мені, що я мене повинні нагородити, а не оштрафувати! Всі знали і ніхто не могі нічого зробити! »

Рік каже, що він ніколи не продавав мишей, а лише справжнє масло з коноплі. Він був дуже розчарований канадською владою та розбещеними лікарями, і він вирішив надати рецепт цього масла на веб-сторінці phoenixtears.ca

«Звичайна доза, яку я даю раковим хворим, складає 60 грамів протягом 90 днів. І для паціента ніколи не пізно почати терапію маслом канабісу ».

Джерело

2ogoloshenya