31 жовтня, під час слухань у Конгресі стосовно виділення об’єднуючого пакету допомоги Ізраїлю та Україні, міністр оборони Ллойд Остін заявив, що “Росія досягне успіху” в Україні, якщо США не продовжуватимуть підтримувати Київ.

31 жовтня, під час слухань у Конгресі стосовно виділення об’єднуючого пакету допомоги Ізраїлю та Україні, міністр оборони Ллойд Остін заявив, що “Росія досягне успіху” в Україні, якщо США не продовжуватимуть підтримувати Київ.

Про це повідомляє SkyNews, передають Букви.

Я можу гарантувати, що без нашої підтримки Путін досягне успіху, – заявив Остін під час слухань у Сенаті щодо запиту президента Джо Байдена на виділення 106 мільярдів доларів на фінансування безпеки України, Ізраїлю та американського кордону. – Якщо ми витягнемо килим з-під них зараз, Путін тільки зміцніє, і він досягне успіху в тому, що хоче, – додав Остін, сидячи поруч із держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

Раніше лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл рішуче підтримав пропозицію Білого дому щодо допомоги Ізраїлю та Україні на суму 106 мільярдів доларів, заявивши, що він і президент мають спільну позицію стосовно цього питання.

Макконнелл відкинув заклики деяких своїх колег із Республіканської партії в Сенаті, які підтримують ідею пакету, що розділяє допомогу для двох країн, заявивши, що це було б “помилкою”.

Зауважимо, 31 жовтня держсекретар Ентоні Блінкен та міністр оборони Ллойд Остін закликали законодавців США погодити спільний пакет підтримки для України та Ізраїлю на слуханнях у Конгресі.

Нещодавно новий спікер Палати представників Майк Джонсон вніс законопроєкт щодо надання Ізраїлю допомоги на суму 14,3 млрд доларів. У пакеті не передбачено об’єднання з підтримкою України.

Нагадаємо, Білий дім запросив у Конгресу майже 106 мільярдів доларів для фінансування безпеки України, Ізраїлю та США, але не запропонував жодної стратегії, як отримати кошти від Конгресу.

2ogoloshenya