Посли Європейського Союзу планують провести переговори щодо внесення змін до візового кодексу.Згідно зі змінами, вартість віз зросте від 60 до 80 євро.

Про це йдеться у повідомленні Ради ЄС.

"Ефективне управління міграцією включає в себе забезпечення змоги повернути тих, хто не має права залишатися в ЄС. Нові правила візового кодексу дадуть нам ще один інструмент для реагування на ті треті країни, які не хочуть повертати своїх власних громадян," – сказав глава Ради ЄС Валентин Радев.

За словами Радева, зміни передбачають модернізацію візової політики ЄС. Це дозволить підвищити безпеку і розширити наявні інструменти для вирішення проблем міграції.

Вартість в'їзних документів буде збільшено з 60 до 80 євро.

Згідно з реформою, заявки на отримання віз можна буде подавати в період до шести місяців і не пізніше, ніж за 15 днів до поїздки.

Реформа передбачає встановлення між країнами ЄС узгодженого підходу до видачі багаторазових в'їзних віз для постійних мандрівників з позитивною історією.

Період, на який європейська влада може видати шенген, може поступово збільшуватись від одного до п'яти років.

При перетині зовнішніх кордонів Шенгену у громадян третіх країн будуть реєструватися дані про в'їзд, виїзд і дані про відмови у в'їзді. Відповідне рішення прийняла Європейська рада. Запровадження нової системи спрямоване на посилення боротьби з терроризмом.

Джерело

2ogoloshenya