Кадиров впав у кому: у ГУР підтвердили важкий стан лідера Чечні

За інформацією чеченської діаспори, Рамзан Кадиров вже кілька днів перебуває у комі, і московські лікарі не змогли йому допомогти.

В українській розвідці розповіли, що стан політика спричинений загостренням хвороб.

Голова Чечні Рамзан Кадиров перебуває у важкому стані. Про це у коментарі Obozrevatel 15 вересня повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, передає Фокус.

"Так, справді, є інформація, що військовий злочинець Кадиров перебуває у важкому стані й хвороби, які були, загострились і спричинили такий важкий стан", — сказав він.

Представник ГУР проінформував, що інформацію про важкий стан чеченського лідера підтверджують "у медичних та політичних колах". З його слів, причиною проблем зі здоров’я Кадирова не є поранення.

"Він хворіє давно, і мова йде про системні проблеми зі здоров'ям. Але останні кілька днів він перебуває у важкому стані", — додав Юсов.

За даними джерел Obozrevatel у чеченській діаспорі, голова Чечні Рамзан Кадиров вже кілька днів як впав кому.

"Літаком його доправляли в Москву, але лікарі нічим не змогли допомогти, після чого Кадирова повернули знову до Чечні. Наразі його планують перевести на лікування за кордон, найімовірніше, в ОАЕ", — передали журналісти.

Анонімні співрозмовники повідомили, що після безрезультатного лікування у Москві лідера повернули до Чечні. Звідти його і планують транспортувати за кордон.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ писали, що голова Чечні Рамзан Кадиров міг наказати "поховати живцем" лікаря, який зробив йому кілька уколів. За непідтвердженими даними, після його лікування політику стало гірше.

2ogoloshenya