Кім Чен Ин їде до Путіна в Росію: ЗМІ зʼясували деталі

Лідер Північної Кореї (КНДР) Кім Чен Ин планує відвідати Росію та зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним.

Вони обговорять можливість постачання Росії додаткової зброї для її війни проти Україні та іншу військову співпрацю між державами.

Про це пише The New York Times. Зазначається, що "рідкісну вилазку" Кім Чен Ин, ймовірно, зробить на бронепоїзді. За даними чиновників, він має приїхати до російського Владивостока, де і зустрінеться з Путіним.

"Путін хоче, щоб Кім погодився передати Росії артилерійські снаряди та протитанкові ракети, а Кім хотів би, щоб Росія надала Північній Кореї передові технології для супутників і атомних підводних човнів, сказали офіційні особи. Кім також шукає продовольчої допомоги для своєї бідної нації", – йдеться у матеріалі.

Очікується, що обидва лідери перебуватимуть на кампусі Далекосхідного федерального університету у Владивостоці для участі в Східному економічному форумі, який запланований на 10-13 вересня. Джерела видання кажуть, що північнокорейський лідер також планує відвідати Причал 33 (військово-морська база РФ у Владивостоці, – ред.), де швартуються кораблі Тихоокеанського флоту Росії.

Однією з потенційних зупинок Кіма після Владивостока також є космодром Восточний, космічний стартовий центр, на якому у квітні 2022 року відбулася зустріч Путіна та Олександра Лукашенка.

2ogoloshenya