У РФ написали донос на Ахеджакову після того, як вона з'явилася на сцені з українським прапором

Актриса заявила, що їй його "ткнув провокатор".

Головне управління міністерства внутрішніх справ країни-агресора РФ у Москві почало перевірку російської актриси Лії Ахеджакової після того, як у червні під час гастролей у Бремені (Німеччина) вона з'явилася на сцені з українським прапором. Про це 2 вересня повідомляють на російському пропагандистському сайті ТАСС із посиланням на інформацію, надану представниками відомства, передає Гордон.

Ахеджаковій, зазначають пропагандисти, загрожує штраф або адміністративний арешт. Артистку звинувачують у дискредитації російських окупантів.

Донос на актрису після її появи з українським прапором у руках написав голова російського федерального проєкту з безпеки та боротьби з корупцією Віталій Бородін. У своєму зверненні до МВС він також вимагав позбавити Ахеджакову нагород і почесних звань.

Ахеджакова, коментуючи 2 вересня ситуацію російському пропагандистському сайту "Газета.Ru", заявила, що український прапор їй "ткнув провокатор" разом із квітами.

"Що ви несете? З яким я вийшла прапором? Мені якийсь провокатор ткнув цей прапор. Це було в місті Бремен, на поклонах, люди квітами мене засипали, і з одним букетом опинився [прапор]. Я спочатку думала, що це шалик. Це провокатори спеціально зробили. Цієї людини ми так і не змогли знайти, очима шукали, зазвичай вони до рампи підходять", – процитувало Ахеджакову видання.

2ogoloshenya