Удова та діти Пригожина втечуть за кордон і дадуть свідчення проти Путіна, передсмертне відео. Інтерв'ю Бацман з Осєчкіним

На YouTube-каналі головної редакторки інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман вийшло інтерв'ю з російським правозахисником, засновником організації Gulagu.net Володимиром Осєчкіним.

Під час інтерв'ю Осєчкін говорив про те:

  • коли президент країни-агресора Володимир Путін вирішив позбутися ватажка визнаної у світі злочинною організацією ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина;
  • що сталося з бізнесом глави ПВК "Вагнер";
  • які завдання Путіна виконував Пригожин;
  • що було у другій частині таємного відео, яке Пригожин так і не встиг опублікувати;
  • як компромат Пригожина може вплинути на Путіна;
  • хто готує новий похід на Кремль і багато іншого.

Осєчкін народився 14 червня 1981 року в місті Куйбишев. Навчався на юридичному факультеті Самарського університету, але не закінчив його через сфабриковане обвинувачення в убивстві, пише Гордон.

Займався підприємницькою діяльністю, мав кілька автосалонів і пейнтбольний клуб, поки 2007 року проти нього не почав перевірку департамент економічної безпеки МВС. Відмовився платити хабар і в підсумку його засудили до ув'язнення. Після звільнення зайнявся правозахисною діяльністю і приєднався до руху "Русь сидящая". Потім заснував власний громадський проєкт Gulagu.net і зайнявся розслідуванням фактів корупції у російській виправній системі, протидією тортурам і захистом прав ув'язнених.

2015 року через переслідування емігрував у Францію, де й далі займається правозахисною діяльністю та став одним із засновників асоціації New Dissidents Foundation.

2ogoloshenya