Байден заявив, що Україна не готова до вступу в НАТО

Президент США Джо Байден заявив, що Україна не готова до членства в НАТО. Він вважає, що перш ніж Альянс зможе розглянути питання включення України до своїх лав, у країні має завершитись війна.

Про це він повідомив у неділю, 9 липня, в інтервʼю CNN перед відʼїздом до Великої Британії напередодні саміту НАТО у Вільнюсі, передає НВ.

«Я не думаю, що вона готова до членства в НАТО. Я не думаю, що в НАТО існує одностайність щодо того, чи вводити Україну в сімʼю НАТО зараз, у цей момент, у розпал війни», — наголосив Байден.

Він зазначив, що провів детальну розмову з президентом України Володимиром Зеленським щодо даного питання і заявив, що США будуть продовжувати діяти задля забезпечення безпеки та озброєння України.

Байден також додав, що відмовився від вимог російського диктатора Володимира Путіна перед війною щодо зобов’язання не приймати Україну в НАТО, бо альянс має «політику відкритих дверей».

«Але я думаю, що передчасно говорити, закликати до голосування, знаєте, зараз, тому що є інші вимоги, яким необхідно відповідати, включаючи демократизацію і деякі з цих питань», — підкреслив лідер США.

2ogoloshenya