Аргентина почала масово висилати росіян

Росіяни придумали схему "пологово-паспортного туризму" в Аргентині, зловживаючи місцевими законами. Тепер їх усіх женуть з країни.

Влада Аргентини почала масово відмовляти громадянам РФ у продовженні дозволів на перебування в країні після скандалу з навалою вагітних росіянок, передає УНІАН.

Про це заявив завідувач консульським відділом посольства Росії в Аргентині Георгій Полін в коментарі для ТАСС.

За словами дипломата, має місце "практика, що почастішала", коли міграційне управління Аргентини почало відмовляти росіянам у продовженні так званого "туристичного перебування". Також росіянам відмовляють в оформленні посвідок на проживання і навіть скасовують раніше видані дозволи.

За словами Поліна, також мали місце десятки випадків, коли влада вимагала від громадян РФ негайно покинути Аргентину під загрозою примусової депортації. У російському посольстві запевняють, що громадяни інших країн з таким ставленням не стикаються.

"На слуху майже виключно російські громадяни", - заявив Полін.

У російському посольстві не назвали жодних причин того, що відбувається, зазначивши тільки, що аргентинська влада порушила звичну багаторічну практику, пославшись на формальні причини.

2ogoloshenya