«Червона шапка» Поплавська, заявила, що піде воювати з українцями вслід за синами

Російська акторка Поплавська піариться на війні з Україною.

Акторка Яна Поплавська, яка відома завдяки ролі Червоної Шапочки в однойменному радянському фільмі, заявила, готова піти на фронт разом із синами, якщо їх призвуть, пише Главком.

Поплавська заявила російській пресі, що нині під указ президента не потрапляють ні її чоловік, ні двоє синів. Ніхто з рідних їй чоловіків не проходив військову службу: спадкоємці мають статус «обмежено придатний» і в армії не були, а чоловік працює ведучим новин і поки що має броню від призову. Проте і чоловік, і діти артистки-рашистки «залишаються в Росії і готові вирушити на передову, якщо це буде потрібно». Слідом за ними збирається виїхати і сама артистка.

«Поїду працювати до будь-якої зі шпиталів, щоб доглядати поранених солдатів. Це теж чиїсь сини, чиїсь чоловіки, чиїсь брати. Я не зможу просто залишатися вдома», – гордо заявила Поплавська.

Раніше «Главком» писав, що російська телеведуча Лера Кудрявцева виступила зі скандальною заявою: «Я живу в Росії і якщо вже доведеться піти бабам на фронт. Піду». Згодом ще одна телеведуча – Дана Борисова написала, що готова йти воювати з українцями. Про це ура-патріотка оголосила у соцмережах. Горе-блондинка, яка затято підтримує кремлівську політику, нагадала своїм шанувальникм, що колись вела передачу «Армійський магазин» та впевнена, що отриманий там досвід стане в нагоді. Телеведуча каже, що військовозобов'язаною вона не була, але «літала на винищувачах та побувала на авіаносці».

2ogoloshenya