План ліквідації Путіна вже готовий, – генерал Маломуж

Західні спецслужби розробляють сценарії фізичної ліквідації президента країни-агресора Росії Володимира Путіна.

Це завдання є теоретично здійсненим, незважаючи на те, що Путін має багаторівневий захист.

Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю Obozrevatel висловив керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках генерал армії Микола Маломуж.

"У теорії варіант фізичної ліквідації Путіна розглядається", – сказав він.

Як пояснив генерал, нині Захід не має наміру реалізовувати цей план, оскільки міжнародного терориста, яким є Путін, доведеться усувати за допомогою терористичних методів.

"Більшість політиків, починаючи з керівництва США, гадаю, таких санкцій не дадуть", – припустив Маломуж.

Водночас він запевнив: якщо Путін зважиться на застосування ядерної зброї проти України, "всі цілі будуть прийнятними", і тоді сценарій його ліквідації стане на порядок денний. "Може бути застосовано кілька сценаріїв для його ліквідації, тому що він становитиме небезпеку не тільки для України, а й для всього світу. Тому що ядерна зброя – це вже не про країну і не про національність".

Генерал повідомив, що російський диктатор має багаторівневий складний захист, але і з ним можна впоратися.

"Створено п'ять систем захисту, починаючи від системи його особистої безпеки – ФСБ, МВС, розвідка. Є й неофіційна спецслужба, яка постійно з ним працює. Він змінює квартири, дислокації. Існує до десятка варіантів захисту й дезорієнтації умовних диверсантів і терористів. Але все це можна вичислити", – заявив він.

2ogoloshenya