США підняли у небо найрідкісніші літаки RC-135S "Cobra Ball", які стежать за стратегічною ядерною зброєю (ФОТО)

У США піднято в небо одні з найрідкісніших та найунікальніших літаків RC-135S "Cobra Ball". Їх використовують для стеження за стратегічною ядерною зброєю.

Про це повідомили у Telegram "Оперативний ЗСУ". Зазначається, що раніше вони спостерігали, зокрема, за радянськими МБР – балістичними ракетами класу "земля – земля".

Судячи з опублікованої мапи, усі три літаки наразі перебувають у небі. Двоє з них – на кордоні з Росією з боку Аляски, ще один летить із центру США.

літак сша

Нагадаємо: в Європейському Союзі закликали не недоцінювати погрози президента РФ Володимира Путіна щодо готовності застосувати ядерну зброю. Очільник Кремля і його армія затиснуті у глухий кут і здатні на все.

Зокрема, верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель вважає, що війна перейшла в особливо небезпечну фазу. Він переконаний: слід спрямувати зусилля на досягнення "дипломатичного рішення", яке "збереже суверенітет і територіальну цілісність України".

Зі свого боку військовий аналітик Ігаль Левін вважає, що погрози Путіна є чистісіньким блефом, а також реакцією на катастрофічну для Росії ситуацію в Україні. На думку експерта, підвищувати ставки шляхом оголошення часткової мобілізації та погроз "ядерною палицею" російського диктатора змусили приниження з боку лідерів країн Шанхайської організації співробітництва, які натякнули: "зірка" кремлівського диктатора вже заходить.

2ogoloshenya