В Іркутській області рф мобілізований застрелив воєнкома: що відомо

У російському Усть-Ілімську (Іркутська область) стрілянина у військкоматі: один з мобілізованих відкрив вогонь по воєнкому.

У росії зростають протестні настрої на тлі "часткової мобілізації". В Іркутській області один з мобілізованих відкрив вогонь у військкоматі: двома пострілами вбитий місцевий воєнком.

Інцидент стався зранку в понеділок, 26 вересня в Усть-Ілімську. Про це із посиланням на російські ЗМІ повідомляє український журналіст Денис Казанський.

Зазначається, що пораненого воєнкома намагались урятувати, але не довезли живим до місцевої лікарні. Призивника, що стріляв, затримано.

Більше подробиць повідомляє блогер, активіст Сергій Стерненко. За його інформацією, стрілка звуть Руслан Зінін, йому 25 років. Перед двома пострілами у воєнкома Зінін начебто заявив, що "ніхто не буде воювати" і зараз усі підуть додому, крім нього.

За даними іркутських медіа, загиблого воєнкома звали Олександр Єлісєєв. Він був призначений на посаду військового комісара Усть-Ілімська та Усть-Ілімського району у 2010 році, як випливає з інформації на сайті адміністрації міста.

ОНОВЛЕНО: воєнком вижив. Як пишуть російські ЗМІ, пораненого військового прооперовано, він перебуває в реанімації у вкрай тяжкому стані.

2ogoloshenya