Персонал просто спостерігав: відпочиваючі в готелі Туреччини поляки побили росіян (фото)

Стверджується, що сутичка відбулася між сімейною парою з РФ та поляками, які захотіли поцікавитися, як ті ставляться до війни в Україні.

На курорті турецького міста Аланія в готелі Quattro Beach між російськими та польськими відвідувачами почалася бійка на ґрунті вторгнення РФ в Україну. Водночас охоронці готелю мовчки спостерігали за подіями і не втручалися до приїзду поліції.

Про це повідомив російський Telegram-канал "Рыбарь", пише Фокус.

"13 липня в готелі група з чотирьох поляків вдень напала на хлопця прямо в ресторані. Співробітники охорони готелю та обслуговувальний персонал мовчки спостерігали за тим, що відбувається, і не втручалися, попри крики та прохання подружжя, яке намагалося розібрати бійку самостійно", — йдеться в повідомленні.

За словами блогера, сімейну пару з південних регіонів Росії запросила на "дружню" бесіду група з чотирьох поляків. Через деякий час гості з Польщі розпочали розмову про війну в Україні та хотіли дізнатися у своїх співрозмовників про їхнє ставлення, але росіяни відмовилися від цієї розмови.

Отримавши відмову, один із польських туристів нібито почав чіплятися до росіянки, і після того, як її чоловік за неї заступився, почалася бійка.

Поліцію викликали не співробітники готелю, які мовчки спостерігали за бійкою, а інші відпочивальники. І коли правоохоронці приїхали, то затримали не польських гостей, які до того моменту зникли, а росіян.

Але на цьому пригоди росіян не скінчилися. Коли вони повернулися з поліцейської дільниці, адміністратор попросив їх залишити номер, попередньо підписавши відмову від усіх претензій на адресу закладу.

Уточнимо, що напередодні на сайті для подорожей TripAdvisor один із користувачів залишив повідомлення, в якому стверджував, що на його очах побили "російськомовну" людину.

побилм росіян готель

 

 

2ogoloshenya