«Надайте більше HIMARS вже зараз».  WP у редакційній статті закликає Білий дім збільшити поставки зброї та посилити Україну для контратак

Впливове американське видання The Washington Post підтримало заклик міністра оборони України Олексія Резнікова якнайшвидше поставити ЗСУ ще більше HIMARS та аналогічних їм систем після того, як українські військові довели ефективність їх застосування.

Резніков заявив про це в недавньому інтерв'ю газеті The Wall Street Journal, підкресливши, що американські РСЗВ HIMARS вже змінили правила гри у війні з РФ і дозволили Україні атакувати тилові цілі, включаючи командний штаб РФ в Ізюмі.

«Це було справді точно. Наші партнери побачили це і сказали: „Ви пройшли тест“», — наголосив Резніков, наполягаючи, що тепер Україна потребує більшої кількості таких систем та термінових поставок.

9 липня аналогічні заклики озвучила у своїй редакційній статті американська The Washington Post. «Артилерія, яку поставляють США, допомагає обороні України. Надішліть більше вже зараз», — йдеться у заголовку матеріалу, написаного від імені колективу редакторів видання.

2ogoloshenya