Молдова заборонила російські новини та пропагандистські телешоу

Парламент Молдови ухвалив в остаточному читанні закон, що забороняє трансляцію в республіці новинних програм російських телеканалів.

На молдавських телеканалах, які ретранслюють російський контент, можна буде зберегти лише фільми, серіали, музику та розважальні програми.

Про це повідомляє NewsMaker.

Як зазначає видання, документ був ухвалений у другому й остаточному читанні на засіданні 2 червня. Його підтримали 54 депутати від керівної партії "Дія та солідарність" (PAS).

"Ухвалений законопроєкт забороняє трансляцію в Молдові новин, інформаційно-аналітичних програм та фільмів військового змісту, вироблених у країнах, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення (Росія цю конвенцію не ратифікувала)", — зазначає видання.

Відтак російські новини та телевізійні шоу мають зникнути з телебачення Молдови.

Серед поправок, внесених до другого читання, також є положення, яке передбачає, що половина контенту, який закуповується за кордоном, має походити із країн ЄС, США, Канади або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

2ogoloshenya