Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Трентон Маккінлі прийшов до тями за день до відключення від апарату штучної підтримки життя

Прийшов до тями хлопчик, якого батьки вже не сподівалися врятувати, і підписали дозвіл на пожертву органів.

Подія трапилася в американському штаті Алабама.

Трентон Маккінлі цьогоріч у березні отримав сім переломів черепа і травму головного мозку. Причіп, в якому їхав хлопець, перекинувся і впав на нього.

Маккінлі прийшов до тями за день до відключення від апарату штучної підтримки життя

Мати хлопця Дженніфер Рейндл розповіла, що після аварії йому провели кілька операцій з краніотомії (розтин черепної коробки - Gazeta.ua), він страждає на ниркову недостатність і мав зупинку серця. Якось Трентон протягом 15 хвилин пролежав на операційному столі без ознак життя. Після того лікарі сказали, що "він ніколи не буде знову нормальним".

Батьків запевнили, що дитина вже не прийде до тями. Мати погодилася підписати документи про пожертвування органів, коли дізналася, що це може врятувати п'ять інших дітей.

"Ми сказали "так", що означало, що вони продовжать тримати Трентона живим, аби очистити його органи для трансплантації. Наступного дня йому призначили останній тест на мозку, щоб назвати час смерті, але його життєві сили повернулися й лікарі скасували тест", - розповіла жінка.

Зараз Трентон проходить процес повільного відновлення. Він відчуває біль, судоми, йому потрібна операція з відновлення черепа.

За словами хлопця, коли він був непритомним, то думав, що знаходиться на небесах.

"Я йшов по відкритому полю, - каже він. – Немає іншого пояснення, окрім Бога".

Джерело                              

2ogoloshenya