Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Португальська модель з інтелігентної родини 22-річна Пенелопа хоче продати цноту, щоб поїхати в кругосвітню подорож.

Планує отримати понад €1 млн, проте поки що найдорожчою пропозицією було майже €260 тис. від літнього чоловіка.

Студентка надала ЗМІ свої фото на умовах анонімності, щоб її батьки не дізналися. Вона пояснила, що на цей крок її підштовхнув тотальний контроль з боку батьків.

"Я з дуже консервативної сім'ї, мені ніколи не дозволяли зустрічатися з хлопцями, і я росла, відчуваючи себе пригніченою. За мною весь час наглядав старший брат, який завжди робив те, що хотів. Це несправедливо", - пояснила Пенелопа.

Про свою безпеку студентка навіть не замислюється, бо продажем невинності займається спеціалізоване агентство Puremodelsclub. Замовник повинен буде надати документ, що засвідчує особу, та депозит для забезпечення продажу. При продажу цноти компанія отримає 20% від угоди. Якщо дівчина передумає, вона може відмінити зустріч з покупцем у будь-який час.

"Це, безумовно, буде дивовижна ніч, я люблю піклуватися про себе і займаюся танцями, тому знаю, як має рухатися тіло. Чоловіки хочуть незайманих, тому що вони чисті. Це те, що потрібно пам'ятати вічно. Я тримаю це в секреті від усіх і повинна бути впевнена, що ніхто про це не дізнається. Коли я отримаю гроші, то поїду подорожувати по світу, і ще хочу купити квартиру в Португалії" - додала жінка.

Джерело

2ogoloshenya