Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Злий кіт відсудив у виробника кави $710 тис.

Федеральний суд Каліфорнії зобов'язав американську кавову компанію Grenade виплатити власникам знаменитого сердитого кота компенсацію в розмірі $710 тис.

Адже компанія порушила авторські права, використавши зображення кота на своїй продукції.

Сердитий кіт став популярний в мережі ще в 2012 завдяки унікальному "виразу обличчя".

Власники тварини створили компанію Grumpy Cat Limited, яка і стала правовласником всіх зображень сердитого кота.

Grenade мала ліцензійне право використовувати на упаковці свого напою Grumppuccino портрет тварини. Але за умовами договору не могла розміщувати його на рекламі та упаковці інших своїх продуктів. Хоча неодноразово це робила. Ця обставина і дала підставу судді стати на сторону розлюченого кота і зобов'язати виплатити Grumpy Cat Limited величезну компенсацію.

Канадський кіт на прізвисько Мерлін став відомим через свій постійно сердитий погляд. Завдяки породі регдолл у нього на лобі знаходяться смужки, схожі на насуплені брови Вони створюють враження, що він на всіх злиться. Фотографії найсердитішого кота стали популярними в Instagram.

Джерело

2ogoloshenya