Німецький автоконцерн Porsche оголосив, що займеться розробкою літаючих автомобілів, щоб конкурувати з суперниками на можливому ринку міських повітряних таксі.

Про це розповів менеджер з продажу Porsche Детлев фон Платен.

«У цьому дійсно є сенс. Якщо я їду з заводу Porsche в Цуффенхаузені в аеропорт Штутгарта, мені потрібно, принаймні, півгодини, якщо мені пощастить. А долетіти я міг би всього за три з половиною хвилини», – сказав фон Платен в інтерв’ю журналу Automobilwoche.

За задумом Porsche, пасажири можуть мати певний контроль над літаючим апаратом, однак їм не знадобиться ліцензія пілота, тому що більшість функцій у ньому буде автоматизована.

До слова на минулорічному автосалоні в Женеві Volkswagen та Airbus представили двомісну літаючу машину під назвою Pop.Up, призначену для уникання пробок на міських дорогах і перелітання через них. Зазначимо, що 49,9% акцій Porsche належать німецькому автоконцерну Volkswagen.

Porsche може приєднатися до чималої групи компаній, які вже займаються розробкою безпілотних літальних апаратів. Потенційними конкурентами для Porsche можуть стати німецькі стартапи Lilium Jet, eVolo і Volocopter (який розробляє Daimler), а також Terrafugia в штаті Техас і каліфорнійська компанія Joby Aviation. Між тим, в Дубаї готуються запустити літаюче таксі, яке підніматиметься на висоту до 2 км.

Джерело

2ogoloshenya