Сьогодні, 28 лютого, в актовій залі Подільського державного аграрного університету відбулася конференція трудового колективу установи.

На захід завітав міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич. Мер міста вручив ректору університету Володимиру Іванишину "золотий символ якості товарів та послуг".

Історія нагороди

З метою відзначення кращих підприємств, закладів, установ, трудових колективів за виробництво високоякісної продукції та надання високоякісних послуг, а також з метою популяризації на споживчому ринку цих товарів та послуг Постановою  Президії Асамблеї ділових кіл від 25.03. 2008 року прийнятою Х Конгресом ділових, наукових, та творчих спілок України затверджено Положення про заснування в Україні суспільної відзнаки з якості національних товарів та послуг.

Нагорода «Золотий символ якості» вручається підприємствам і компаніям відповідно міжнародних правил «Корпоративно-соціальної відповідності» (КСВ, Corporate Social Responsibility, CSR), згідно яких компанія бере на себе відповідність за якість продукції, її вплив на споживачів та навколишнє середовище.

2ogoloshenya