Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Фото Русланы Марчук.

Таємне викрадення чужого майна інкримінують працівники Кам’янець-Подільського відділу поліції 20-річному кам’янчанину.

Зловмисник викрав у свого товариша мобільний телефон.

Подія трапилася 04 січня після 23 години. Зі слів потерпілого, в той вечір він перебував в гостях у товариша, що проживає по пр.Грушевського,38. Компанія хлопців вечеряла, розмовляла, час від часу відлучалася з кухні на перекур, речі звісно залишали без нагляду так, як всі були знайомі між собою. Так і потерпілий залишив без нагляду мобільний телефон на кухонному столі не здогадуючись, що може позбутися його. Скориставшись відсутністю знайомого, зловмисник зі столу викрав мобільний телефон марки «Meizu M5c», вартістю 3300 гривень. Коли ж власник майна почав шукати телефон молоді люди, які відпочивали у квартирі не зізналися у вчинені кримінального правопорушення.

Як пізніше виявилось під час проведення досудового розслідування у відкритому кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», до вчинення даного злочину причетний власник квартири, який визнав свою вину. Однак, повернути викрадене майно молодик можливості немає так, як після вчинення злочину намагався телефон реалізувати в одному із місцевих ломбардів щоб отримати грошові кошти на власні потреби. Але працівниками ломбарду проявлено пильність, було поставлено ряд запитань та відмовлено в послузі. У зв’язку із невдачею та чутками, які дійшли до нього про те, що потерпілий звернувся із письмовою заявою про вчинений злочин до поліції, за словами підозрюваного, він замітаючи сліди, викрадений телефон підкинув у маршрутне таксі щоб відвести від себе підозру.

Наразі проводяться слідчі дії з метою встановлення місце знаходження викраденого майна та повернення власнику

Про це повідомила інспектор сектору моніторингу Кам'янець-Подільського міського відділу поліції Руслана Марчук

2ogoloshenya