22 лютого Кам’янець-Подільським міськрайонним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області на базі Кам’янець-Подільської районної державної лікарні ветеринарної медицини проведено навчання-тренінг з моделювання виникнення захворювання свиней на африканську чуму в умовному господарстві.

У навчанні взяли участь спеціалісти Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Держпродспоживслужби, державних установ ветеринарної медицини міста і району, лікарі відомчої служби ветеринарної медицини, керівники свиногосподарств, а також студенти ветеринарного відділу коледжу ПДАТУ.

Під час навчання відпрацьовувались ситуації виникнення спалаху захворювання на умовній свинофермі та послідовність дій ветеринарних спеціалістів, починаючи від повідомлення про підозру на захворювання свиней, прояв основних клінічних ознак захворювання, розтин, відбір і пакування патматеріалу для дослідження. Також проаналізували основні заходи, які проводять в неблагополучному пункті, зоні захисту та зоні нагляду, накладання карантинних обмежень та умови їх зняття. Обговорили питання, що виникли в процесі навчання, поділилися досвідом.

Джерело

2ogoloshenya