Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Результат пошуку зображень за запитом "Справа скандального басейну: Генпрокуратура влаштовує виїмку документів у Хмельницькій міськраді"

 

Печерський районний суд Києва надав дозвіл департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України на тимчасовий доступ до речей і документів з можливістю вилучення відповідних копій, що знаходяться у Хмельницькій міській раді.

Про це свідчить ухвала суду від 16 січня.

Досудовим розслідуванням з’ясовано, що службові особи Хмельницької міської ради, діючи всупереч вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», протягом 2016 року звільнили ряд суб’єктів господарювання від сплати обов’язкових платежів – пайових внесків на розвиток інфраструктури міста, чим спричинили тяжкі наслідки територіальній громаді міста в сумі 22 млн. 803,1 тис. гривень.

Слідчий у клопотанні вказав, що виникла необхідність вилучити у приміщенні Хмельницької міської ради документи в оригіналах, які мають значення для досудового розслідування у кримінальному провадженні та можуть бути використані з метою проведення ревізій та судово-економічної експертизи, а також використання вказаних документів в якості доказів у кримінальному провадженні.

Зокрема, прокурори зацікавилися рішенням №58 від 21.09.2016 восьмої сесії Хмельницької міської ради з додатками; висновком до проекту рішення міської ради «Про надання згоди юридичним та фізичним особам на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького спортивно-розважального центру з плавальним басейном по вул. Зарічанській, 11Ж» з додатками; договором оренди землі №040974200277 від 25.11.2009, укладеним між Хмельницькою міською радою та ТОВ «Приват-Інбуд» з додатками та розрахунками; договорами пайової участі, укладеними між Хмельницької міською радою та рядом фірм і фізичними особами: рішенгями господарського суду Хмельницької області про стягнення з ТОВ «Приват-Інбуд», ТОВ «Мега-Тек», ПП «Форвард», ТОВ «Золота Середина», ТОВ «Астеліт-Поділля», ТОВ «Український матеріально-технічний ресурс», ПП «Оксамит», ТОВ «Будсервіс», житлово-будівельний кооператив «Квартал-Буд», житлово-будівельний кооператив «Квартал-Буд-2», двох ФОПів на користь Хмельницької міської ради про стягнення заборгованості та штрафних санкцій;

Виїмка документів здійснюється у рамках кримінального провадження від 15 листопада 2017 року за ч. 2 ст. 364 КК України (“Зловживання владою або службовим становищем”).

Нагадаємо, що про скандальне зведення житлової багатоповерхівки з басейном на вулиці Зарічанська вийшло кілька телесюжетів та публікацій у ЗМІ. У 2016 році Хмельницька міська рада врахувала вартість басейну як кошти пайової участі у розвиток інфраструктури. За цим фактом Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області відкрило кримінальну справу за ч.2 ст.358 КК України  (“Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів”).

Джерело

2ogoloshenya