Найбільше балів від членів конкурсної комісії, яка визначала переможця 14 лютого, отримав проект «Молодіжний простір LoveKa» від ГО «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів»».

Саме він і буде профінансований міським бюджетом.

«Молодіжний простір LoveKa» передбачає створення такого собі майданчика або ж зали, де б могли збиратися представники різних громадських організацій міста, активісти, молодь для обговорення і реалізації цікавих у місті ідей. За словами авторів проекту, кошти переважно необхідні на ремонт та облаштування приміщення. Все інше – проведення лекцій, зустрічей із відомими цікавими людьми – вони організовуватимуть власними силами.

Також, крім «Кам’яного острову», свої проекти на конкурс готували ГО «Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського» та ГО «Дитячо-юнацький мотобольний клуб «Поділля».

Зазначимо, що вже другий рік поспіль міська рада в рамках програми розвитку молодіжної політики міста виділяє кошти на проекти молоді. Торік завдяки їй у Кам’янці було проведено фестиваль аматорського кіно «Бруківка» і літературний форум «Кам’яний острів».

Джерело

 

2ogoloshenya