Результат пошуку зображень за запитом "викрито неправомірне відчуження з державної власності 20 га земель сільськогосподарського призначення вартістю близько 1 млн грн"

Правоохоронними органами області приділяється особлива увага законності використання земель державної та комунальної власності.

Прокуратурою Хмельницької області у співпраці із Управлінням Служби безпеки України в області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України за фактом незаконної передачі у приватну власність 20 га землі сільськогосподарського призначення на території Деражнянського району Хмельниччини.

Встановлено, що на підставі рішень Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області у 2017 році надано дозвіл на розроблення, затверджено проекти землеустроїв щодо відведення та у приватну власність передано 10 земельних ділянок загальною площею 20 га.

Вказані землі розташовані одним масивом та знаходяться в межах ділянки, яка згідно укладеного у 2007 році на підставі розпорядження райдержадміністрації договору оренди перебуває у користуванні фермерського господарства. Вказаний правочин укладений на 40 років та у встановленому законом порядку не розривався.

Знаючи про це, посадовці склали завідомо неправдиві документи про перебування цих земель у складі земель запасу державної власності, що стало підставою для їх відведення у приватну власність.

«Таким чином із земель державної власності неправомірно вилучено землі сільськогосподарського призначення вартістю близько 1 млн. грн.», - повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Гаврилик.

Проведення досудового розслідування доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

На даний час вживаються заходи та проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

2ogoloshenya