З чого мають починатися національні реформи? Яку роль відіграють громадяни у впровадженні цих реформ? Чи допоможе відкритий діалог між владою й громадою творити позитивні зміни в суспільстві й державі?

Запрошуємо на марафон з політичних реформ!

дата: 14 листопада (середа).

час: 16:30–20:00.

місце: готель "7 днів" (конференц-зал).

Мета: підвищити роль громадян у політичних реформах та налагодити діалог між виборними особами, політичними партіями та громадянами.

Завдання, що ставимо перед учасниками: Підвищити обізнаність про успіхи та виклики політичних реформ, висвітлити роль громадян у ході реформ Створити діалог між громадянським суспільством, політичними партіями та народними депутатами України.

Реєстрація на марафон обов’язкова: https://goo.gl/forms/i0DbQQJ2jaIJGAcx1або зателефонувати за номером: 097 858 0664.

Серед спікерів міжнародні та вітчизняні експерти у сфері національних реформ, представники аналітичних центрів, громадянського суспільства, активісти й журналісти.

Панельну дискусію щодо впровадження політичних реформ в Україні представлять:

  • Народний депутат України - Остап Єднак.
  • Представниця громадянської мережі "ОПОРА" - Руслана Величко.
  • Представнця Інституту "Республіка" - заступниця голови Інституту - Олександра Гліжинська (Скиба).

Після чого відбудеться робота в групах за форматом Волта Діснея щодо розробки бачення та плану дій впровадження політичних реформ на місцях.

У результаті місцевих та регіональних марафонів, що відбудуться в 30 українських містах в усіх регіонах України, Інститут "Республіка" сформує дорожню карту впровадження реформ як на місцевому, так і національному рівнях.

Марафони проходитимуть в межах проекту "Активна Громада: право вибору", що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело.

2ogoloshenya