Жителя Кам’янця-Подільського підозрюють у побитті до смерті співмешканки

Після побиття жінки підозрюваний у вбивстві вживав алкогольні напої, а наступного дня зателефонував до поліції та повідомив про смерть потерпілої.

55-річному місцевому мешканцю повідомлено про підозру за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілої (ч. 2 ст. 121 КК України).

Подія сталася 21 березня цього року в місті Кам’янці-Подільському.

Як повідомили у Кам’янець-Подільській окружній прокуратурі, між підозрюваним та його 71-річною співмешканкою виник побутовий конфлікт.

Під час сварки чоловік завдав жінці численних ударів у голову та тулуб, спричинивши їй тяжкі тілесні ушкодження.

Після конфлікту він вживав алкогольні напої, а наступного дня зателефонував до поліції та повідомив про смерть потерпілої.

Правоохоронці затримали підозрюваного у порядку ст. 208 КПК України.

Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Чоловіку загрожує до 10 років позбавлення волі.

Досудове розслідування здійснюється Кам’янець-Подільським РУП ГУНП в Хмельницькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

2ogoloshenya