Хлопчика знайшли в лісі за 15 км від дому.
На Кам’янеччині поліцейські спільно з військовими та місцевими жителями розшукали 7-річного хлопчика, який ледь не замерз у лісі.
Подія сталася вчора, 11 січня, близько 15:40 у селі Удріївці Новодунаєвецької громади, розповіли у поліції.
До поліції звернувся 48-річний місцевий житель, який повідомив про зникнення свого 7-річного онука.
На пошуки дитини негайно виїхали слідчо-оперативна група, кінологи, а також долучилися військовослужбовці й небайдужі мешканці селища Дунаївці.
Одним із керівників пошукової операції був поліцейський офіцер громади Володимир Гордань. Хоч поліцейський і перебував у відпустці, але одним із перших прибув на місце, оскільки проживає в громаді. Шериф добре знає місцевість, тож скерував пошукові групи в правильному напрямку і невдовзі натрапив на сліди дитини на снігу поблизу лісу.
Пошуки тривали кілька годин у складних умовах: снігові замети, густий нічний ліс і холод. Кожна хвилина — на вагу золота. Хлопчика знайшли поблизу села Савинці Ярмолинецької громади — за 15 кілометрів від дому. Дитина була виснажена та сильно змерзла.
Поліцейські разом із військовими передали хлопчика медикам. Після огляду лікарями його повернули рідним. Наразі життю та здоров’ю малолітнього нічого не загрожує.





