Ветерани з ампутаціями у Кам’янці-Подільському успішно склали практичний іспит на право керування автомобілем

У Кам’янці – Подільському ще двоє учасників проєкту «Безбар’єрні автошколи» успішно склали практичний іспит на право керування автомобілем.

Про це розповіли на сторінці Сервісних центрів МВС в Хмельницькій області.

Андрій Любіменко та Дмитро Петренко — учасники бойових дій, які втратили нижні кінцівки під час виконання бойових завдань. Після лікування та реабілітації саме у шпиталі вони дізналися про можливість пройти навчання у «Безбар’єрній автошколі» у рідному Кам’янці-Подільському.

Обидва учасники пройшли навчання в автошколі, що діє на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, у межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Додамо, що автошкола для людей з інвалідністю діє на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, який релокувався до Кам’янця-Подільського після повномасштабного вторгнення росії. Тут приміщення пристосовані для потреб осіб з інвалідністю, а персонал проходить відповідне навчання для якісного і чутливого обслуговування таких людей.

2ogoloshenya