31 січня в сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради перед громадою звітували депутати ВО «Свобода». На захід завітало досить багато людей, здебільшого пенсійного віку. Свій звіт «свободівці» розпочали із молитви.

Керівник фракції Михайло Посітко розповів присутнім про найбільші досягнення ВО «Свободи» в попередньому році. Серед них він виокремив запровадження онлайн-трансляції пленарних засідант засідань Кам’янець-Подільської міської ради.

Також здобутком Михайло Поістко вважає рішення про обов'язковість публічного звітування для комунальних підприємств і оприлюднення ними всієї фінансово-господарської інформації.

Окрім цього в минулому році «свободівці» активно боролися із встановленням загальнобудинкових лічильників та добилися повернення до комунальної власності земельної  ділянки в парковій зоні міста.

Генадій Бенкендорф у своєму виступі зосередився на ідеології та перейменуванню вулиць. В планах депутата на поточний рік – перебудувати меморіальний комплекс Сквер танкістів.

Іван Микуляк у своєму виступі здебільшого говорив про ті питання які йому не вдалося вирішити. Депутат похизувався тільки тим, що змусив КП «Міськтеплоенергія» відремонтувати систему подачі гарячої води на своєму окрузі.

Олена Мазій у 2017 р. відновлювала дворові проїзди та дороги а також допомагала кам’янчанам порадами.

Дмитро Костюкович здебільшого говорив про свої власні спортивні досягнення.  

Юрій Яриновський говорив про політику більше, аніж про досягнення та агітував присутніх голосувати  на майбутніх виборах за ВО «Свобода».

Під час спілкування із залом у формі «запитання-відповіді» кам’янчанин, член громадської організації «Кам’янець-Подільський тролейбус» Володимир Ревуцький закликав «свободівців» посприяти тому, аби в місті з’явилася вулиця на честь колишнього мера комуніста Лісового.

Ще одне цікаве запитання прозвучало від представника ветеранської організації, а заключним питанням до депутатів стало «національне»?

Детальніше у відеосюжеті: 

2ogoloshenya