Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Микола Ткач

Впродовж майже 20-ти років держпідприємство «Нігинський кар’єр», розташоване на території Кам’янець-Подільського району Хмельниччини, не один раз намагались по рейдерськи захопити та довести до банкрутства різні його керівники. Ситуація мало чим змінилась до цього часу, адже попри закінчення контракту кар’єр «на пташиних правах» і в незаконний спосіб продовжує очолювати Микола Ткач.

Про це пише інтернет-видання «Незалежний громадський портал».

Ще в 2014 році його назначили керівником держпідприємства, однак, термін дії укладеного контракту між паном Ткачом та Міністерством аграрної політики і продовольства України закінчився ще у листопаді 2017 року.  У зв’язку з цим Мінагрополітики видало наказ про звільнення Ткача з посади директора ДП «Нігинський кар’єр». Дана процедура передбачена п.2 ч.1 ст. 36 КЗпП України.

Виходячи з цієї ситуації, цілком логічно, що на такий бажаний промисловий об’єкт мали б назначити іншого директора. Попри це, Микола Ткач по рейдерськи та в незаконний спосіб, як й інші «попередники», продовжує утримуватись на своїй посаді та «клеїти дурника». Мовляв, нічого про закінчення договору він не знає. І це при тому, що на руках у пана Ткача є копія контракту, де чітко вказано термін дії.

Мало того, що нинішній директор не хоче покидати бажану посаду, він продовжує вести господарську діяльність із видобутку вапнякового каменю на кар’єрі. Це означає, що на підприємстві у нелегких умовах працюють декілька десятків, якщо не сотень, людей, які згідно законодавства повинні отримувати зарплату. З іншого боку, підприємство на чолі з нелегітимним директором  продовжує встановлювати нові договірні відносини щодо збуту своє сировини.

При такому розкладі, у теперішніх та навіть потенційних працівників кар’єру, як і у партнерів, можуть виникнути чималі юридичні або ж грошові проблеми в майбутньому. Крім того, давно не секрет, що у цього, колись успішного та відомого, а нині скандального підприємства виросли мільйонні борги, з якими пан Ткач, попри свої обіцянки, до кінця так і не зміг розібратися.

Всю кризовість ситуації, яка склалась довкола особи нинішнього незаконного директора кар’єра, підкреслюють і страйки самих працівників. Адже не секрет, що не так давно робочі «Нігинського кар’єру» декілька разів збирались під стінами установи, оскільки людям впродовж 3-4 місяці не виплачувалась зарплатня. А вимоги сплатити її закінчувались або ж цілковитим ігноруванням з боку Миколи Ткача, або, у гіршому випадку, залякуванням працівників узагалі звільнити їх.

2ogoloshenya