На Кам’янеччині в останню дорогу провели полеглих воїнів Віталія Несторова та Дмитра Сторожука

Обидва захисники були родом із Кам'янеччини.

16 квітня у Кам'янці-Подільському попрощались з полеглим захисником Віталієм Нестеровим. Він загинув 2 квітня під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. 

Віталій Нестеров народився 9 жовтня 1979 року у селі Княгинин Кам'янець-Подільського району. До лав ЗСУ вступив 31 липня 2023 року. На фронті він був стрільцем. Загинув поблизу Роботиного.

віталій рнестеров

«Сміливий, добрий, завжди усміхнений, готовий допомогти – таким назавжди залишиться в пам'яті наш герой», - зазначив голова Кам'янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич. 

Поховали Віталія Нестерова у його рідному селі, з усіма військовими почестями. Йому – назавжди 44…

Також у селі Цикова, на Кам'янеччині, провели в останню земну дорогу захисника Дмитра Сторожука. Військовий помер в Харківській лікарні 1 квітня, повідомив голова Кам'янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

Дмитро Сторожук мобілізувався до лав ЗСУ у травні 2022 року. До того, як стати частиною війська, працював різноробом. Був доброю та привітною людиною.

дмитро сторожук

«Спочатку Дмитро боровся з росіянами в найгарячіших точках, а потім медики боролися за його життя. На жаль, врятувати не вдалось…», - поділилася у коментарі Суспільному староста села Цикова Світлана Пиріжок.

Дмитрові Сторожуку назавжди залишиться 31… У нього залишились батьки, сестра та племінниця.

2ogoloshenya