Кам’янчанка продавала в інтернеті взуття й натрапила на шахраїв

Шахраї ошукали її на понад 9 тисяч гривень.

49-річна жителька Кам’янця-Подільського розмістила на сайті оголошень інформацію про продаж взуття. Тоді вона отримала повідомлення від зловмисника. Під приводом купівлі товару їй було надіслано фішингове послання, нібито для підтвердження платежу, інформують у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

Жінка за ним перейшла та ввела дані своєї картки. Так, з її рахунку було знято понад 9 тисяч гривень.

Потерпіла звернулася до правоохоронців. За даним фактом вже проводять перевірку та встановлюють всі обставини події.

У поліції нагадують: фішинг є досить поширеним видом шахрайства в інтернет-просторі. Під виглядом цікавого контенту зловмисники хапають на "гачок" довірливих користувачів та отримують доступ до їх персональних даних. Часто фішинг приховується за оголошеннями про надання фінансової допомоги, купівлі-продажу будь-якого товару за низькими цінами.

Також шахраї можуть надсилати в приватні повідомлення різні посилання, переходячи за якими громадяни передають інформацію про свої банківські рахунки, паролі та номери кредитних карток.

Під час продажу товару онлайн радять спілкуватися з покупцем в чаті торговельного майданчика. “Не вводьте реквізитів платіжних карток (CVV-код, термін дії картки) на незнайомих платформах”, - зазначають в поліції.

2ogoloshenya