Для безперебійного теплопостачання та роботи об'єктів критичної інфраструктури: Кам'янець-Подільський отримає 4 когенераційні установки від USAID

При ймовірних відключеннях електропостачання восени та взимку кам'янчан обіцяють забезпечити безеперебійним теплопостачанням, а об'єкти критичної інфраструктури електроенергією. КП «Міськтепловоденергія» отримає допомогу від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) USAID Ukraine - USAID Україна.

Про це інформують у КП "Міськтеплводенергія".

13 вересня під час круглого столу, ініційованого USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) USAID Проєкт енергетичної безпеки, генеральний директор " Міськтепловоденергії" Олександр Похилко підписав відповідний Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю з міжнародними донорами.

Документ передбачає співробітництво щодо залучення та використання мiжнародної технiчної допомоги для потреб місцевого підприємства.

Першою міжнародною допомогою від USAID стане одержання 4 когенераційних установок в якості допомоги від Програми ПЕБ, що фінансується USAID.

Такі установки сприяють розвитку розподіленої генерації та допомагають налагодити «острівність» енергосистеми, а це – можливість забезпечувати мешканців громади теплом, а об’єкти критичної інфраструктури «незалежною» електроенергією.

Загалом, відповідно до умов Меморандуму, співпраця з USAID може включати мiжнародну технiчну допомогу у формi поставки когенерацiйних установок, передачi технiки, обладнання та матерiалiв для забезпечення теплопостачання в умовах надзвичайних ситуацій. 

Відтак, за інформацією "Міськтепловоденергії" місто  посилить свою спроможнiсть продовжувати безперебiйне теплопостачання навіть в умовах частих вiдключень електроенергії.

2ogoloshenya