На Камʼянеччині розпочали роботу одразу пʼять поліцейських станцій

У селах Чемеровецької та Закупненської тергромад запрацювали 5 поліцейських станцій. 

Про це інформує Поліція Хмельницької області.

У них щоденно нестимуть службу шерифи, які вже пройшли спеціальне навчання. Відтак, на Кам’янеччині діє вже 29 поліцейських станцій, а на Хмельниччині загалом — 63.

Поліцейські офіцери громади Євген Пліш та Вадим Яровий працюватимуть на станції в селі Івахнівці. На обслуговуванні у них села, які входять до Закупненської тергромади.

Я радий бути на сторожі безпеки саме тут, — розповів Вадим, — адже я виріс в Івахнівцях, добре знаю місцевість та людей. Їхня безпека — моя особиста відповідальність.

На поліцейських станціях в селах Зарічанка, Вишнівчик, Жердя та Залуччя відтепер працюватимуть ПОГи Руслан Реджепов, Іван Шулюк, Олександр Муляр та Олександр Заянчуковський. Тож Чемеровецька громада поповнилась ще чотирма офісами для поліції.

Ми працюємо для того, аби поліція була максимально наближена до громадян, до їхніх потреб,— наголосив під час відкриття начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Геннадій Сибіга. — Це допоможе працювати нашим офіцерам на принципах безперервності. А також швидко реагувати на звернення та, що є дуже важливим, попереджувати вчинення правопорушень.

Нагадаємо, що 1 вересня на Кам’янеччині відкрили три поліцейських станції. Наразі в районі їх вже 29.

Як додають у поліції, заплановано, що в межах реформи на Кам’янеччині усі посади дільничних обіймуть поліцейські офіцери громади із ширшими повноваженнями, до яких додасться і безпека дорожнього руху, і контроль у сфері дозвільної системи, і ювенальна превенція.

2ogoloshenya