2 млн. доларів в касу, або мера Кам'янця-Подільського в суд приведе поліція

Понад 2 мільйони доларів та 23 мільйони гривень простроченої заборгованості має сплатити Кам'янець-Подільська міська рада Міністерству фінансів.

Йдеться про прострочену заборгованість за позичкою Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

До Хмельницького окружного адміністративного суду з позовом до Кам'янець-Подільської міської ради звернулося Головне управління ДПС у Хмельницькій області.

Як йдеться в ухвалі суду, ДПС просить стягнути з Кам'янець-Подільської міської ради, як з Гаранта прострочену заборгованість Комунального підприємства "Служба єдиного замовника" Кам'янець- Подільської міської ради за позичкою Міжнародного банку реконструкції та розвитку у сумі 2 461 766, 53 дол. США та 23 104 536, 23 грн.

Провадження у справі відкрито 16 травня 2023 року. 15 травня 2023 року до суду надійшло клопотання від відповідача, в якому представник Кам'янець-Подільської міської ради просила продовжити строк на подання відзиву, а судове засідання призначене на 16 травня 2023 року відкласти.

В підготовче засідання 16 травня 2023 відповідач до суду не з'явився. Суд задоволив клопотання представника відповідача та відклав розгляд справи на 1 червня 2023 року на 10:00 год.  31 травня 2023 від представника відповідача знову надійшло клопотання про відкладення розгляду справи. І так продовжувалось й далі… у представника Кам'янець-Подільської міської ради знаходились причини не з'являтися в суд та просити перенести судове засідання.

За інформацією суду, розгляд справи затягувався навмисно.

" Як вбачається з матеріалів справи представник Кам'янець-Подільської міської ради з моменту відкриття провадження, була присутня лише на двох з шести підготовчих судових засіданнях. Аналізуючи зазначене, представник відповідача користуючись своїм процесуальним правами, зловживає ними, неодноразово подаючи до суду клопотання про відкладення розгляду справи, з метою затягування строків її розгляду", - йдеться в ухвалі Хмельницького окружного адміністративного суду.

У зв'язку із ігноруванням викликів до суду та навмисним затягуванням розгляду справи , а також неналежною організацією роботи та незабезпеченням належного представництва в суді, суд вважає за необхідне визнати обов'язковою явку в якості відповідача голови Камянець - Подільської міської ради - Посітка Михайла Володимировича, як керівника.

Хмельницький окружний адміністративний суд ухвалив визнати обов'язковою явку в судове засідання голови Кам'янець-Подільської міської ради - Михайла Посітка. В разі неявки міський голова буде доставлений в судову залу примусово.

2ogoloshenya