За добу шахраї ошукали жителів Кам'янеччини на 200 тисяч гривень

Всі шахрайські схеми давно відомі, проте довірливі громадяни продовжують потрапляти на гачок аферистів.

Так, за добу четверо жителів Кам'янеччини стали жертвами аферистів. Загальна сума збитку склала майже 200 тисяч гривень, інформують у поліції.

До 57-річного чоловіка зателефонував зловмисник, який представився працівником служби безпеки банку. Він повідомив про необхідність блокування картки та випитав усі персональні дані потерпілого. А після отримання інформації зняв з рахунку 65 тисяч гривень.

Ще однією жертвою шахрайства стала 56-річна жителька Дунаєвеччини. В одній із соціальних мереж вона перейшла за посиланням, де йшлося про отримання грошової допомоги. Одразу після цього з її рахунку було знято майже сто тисяч гривень.

Також до поліції звернувся кам’янчанин, який повідомив, що зловмисники зламали акаунт його знайомого в одному з месенджерів. Від імені останнього попросили фінансової допомоги на лікування. Чоловік повірив та одразу перерахував через мобільний додаток одинадцять тисяч гривень

Схожа ситуація сталась з 26-річною мешканкою Кам'янець-Подільської територіальної громади. В месенджері вона переписувалась з шахраєм, який представився її знайомим. Увійшовши в довіру до жінки, зловмисник заволодів її коштами в розмірі 20 тисяч гривень.

За всіма вищеперерахованими фактами працівники поліції проводять перевірки і вкотре нагадують бути обережними з передачею своїх персональних даних.

У поліції нагадують: Не довіряйте особисту інформацію невідомим людям. Не відвідуйте сумнівні сайти та бережіть свої кошти.

2ogoloshenya