Головнокомандувач ЗСУ Залужний відзначив двох головних сержантів з Кам'янеччини

Українські захисники щодня ризикуючи життям боронять рідні землі від російських окупантів. Військовослужбовці частини А2641 продовжують успішно протистояти ворогові.

Про виконані завдання розповідають неохоче, однак їхня відвага та мужність не залишаються осторонь вищого керівництва.

Днями нагород у бійців побільшало, інформують у пресслужбі військової частини. Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного, за самовідданість і стійкість, проявлені під час проходження військової служби, високий професіоналізм, зразкове виконання військового обов’язку в умовах воєнного стану почесним нагрудним знаком «Кращий сержант (старшина) Збройних Сил України» відзначено головних сержантів підрозділів частини.

 сержант

 

Микола у ЗСУ – уже дев’ятий рік. Неодноразово успішно виконував задачі в зоні бойових дій  до 24 лютого 2022 року і в найзапекліший час широкомасштабного вторгнення росії також став на захист рідної країни. Брав участь у захисті столиці, виконував завдання за призначенням на Київщині, Харківщині, Сумщині.

сержант 2

Степан вірний присязі з 2003 року. Від початку антитерористиної операції успішно відбивав російські атаки на сході України. Коли росія широкомасштабно вторглася на українську землю виконував завдання за призначенням в Запорізькій області, ускладнюючи просування ворогові. Часто працювати доводилося під щільними артилерійськими й мінометними обстрілами, однак завдання виконував якісно та швидко, - додають у військовій частині А2641.

Отримуючи нагороди, військові зазначили, що це не їхня особиста заслуга, а всього сержантського корпусу. Адже завдяки єдності, згуртованості, відчутті плеча побратима вдається успішно виконати поставлені задачі. Жартують, що гуртом і ворога бити легше, й доводять істинність цих слів на полі бою.

2ogoloshenya