У Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку на честь розвідника Олександра Логвіна

Сьогодні, 12 вересня, відбулося відкриття меморіальної дошки на честь кам'янчанина Олександра Логвіна - Героя, який загинув у боях на Донеччині, захищаючи незалежність України.

Олександр загинув 7 січня в результаті ворожого мінометного обстрілу на Донеччині. Він був розвідником та хоробрим воїном, служив у Десантно-штурмових військах. 24 числа, не задумуючись, вступив до лав ЗСУ. З 2020 року Олександр був активним членом «Солідарної Молоді» та «Європейської Солідарністі».

Про відкриття меморіальної дошки на честь загиблого кам’янчанина у Фейсбук повідомили депутати «Європейської солідарності» Василь Кобильник та Олександр Марчук.

Меморіальну дошку встановили на природничо-економічному факультеті К-ПНУ ім. Огієнка, де Олександр був аспірантом.

 

« Олександр був активним громадянином, щирим другом та люблячим сином. Він дуже спішив жити та насолоджувався кожною хвилиною... Сьогодні наш Герой повертається до нас у мармурі, щоб служити прикладом любові до Батьківщини і патріотизму для всіх нас. Сьогоднішня подія є визнанням та вшануванням його найбільшого внеску в боротьбу за свободу та незалежність України. Меморіальна дошка завжди нагадуватиме нам про його відданість та незламний дух.  Наша віра в перемогу незламна, ми завжди зберігатимемо пам'ять про своїх героїв у наших серцях. Герої не вмирають! Слава Україні!», - йдеться у дописі на сторінці « Солідарної молоді», членом якої був Олександр Логвін.

2ogoloshenya