Одноденний заробіток на потреби захисників: дунаєвецькі посадовці задонатили військовим понад 2,7 млн грн

На Дунаєвеччині посадовці міської ради віддають щомісяця частину зарплати на потреби ЗСУ. Українським захисникам допомогають як чиновники так і підприємці, сільгоспвиробники та всі небайдужі жителі громади.

Як розповіли журналістам "ХМ-ІНСАЙД" в муніципалітеті, від початку війни силами жителів Дунаєвецької громади, приватних підприємців, сільгоспвиробників, волонтерів та усіх небайдужих було зібрано та передано тим, хто цього потребує:

37 тонн овочів та фруктів,

16 000 банок овочевих закруток,

 5 000 кг власноруч випечених пиріжків та печива,

 4 100 кг вареників,

 2 500 пасок до Великодня,

1 500 кг ковбасних та м’ясних виробів.

Із Дунаївців волонтери здійснили 110 виїздів у різні куточки країни та доставили 100 тонн гуманітарної допомоги тим, хто її потребував. А ще в громаді придбали 17 автомобілів для потреб ЗСУ.

Крім цього, працівники міськради організували безстрокову благодійну акцію та щомісяця скеровують одноденний заробіток на потреби захисників.

«Щомісяця працівники Дунаєвецької міської ради, комунальних підприємств і установ долучаються до підтримки військових. Для цього перераховують свій одноденний заробіток. Загалом за рахунок такої ініціативи уже зібрали понад 2 700 000 гривень», – розповів секретар міської ради Олег Григор’єв.

Додає, що усі пожертви добровільні, а суми внесків різні: хтось дає 200 гривень, а хтось – кілька тисяч.

Та зупинятися, запевняє, не планують, адже запити військових продовжують надходити у громаду.

2ogoloshenya